3 miesiące do Sylwetki Marzeń - kompleksowy program odchudzający + konsultacje email

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 559,00 zł 559.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Fit40.pl
Kod produktu: A899-412C7_20220505105751
Pin It

Opis

Kompleksowy program odchudzający „3 Miesiące do Sylwetki Marzeń” - jadłospisy i plany treningowe na 3 miesiące + 1 miesiąc gratis z konsultacjami e-mail!

Co znajdziesz w programie dietetyczno-treningowym:

 • Plany treningowe na 3 miesiące + 1 gratis 
 • Jadłospisy na 3 miesiące + jeden miesiąc gratis
 • Ebook Podręcznik – 30 lekcji dla zdrowia i szczupłej sylwetki
 • Zalecenia żywieniowe i zadania motywacyjne na start 
 • Zestaw 11 ćwiczeń motywacyjnych
 • Planner - Dieta i Aktywność - Zeszyt Pracy
 • Ebook – Kilogramy to nie wszystko
 • Raz na miesiąc konsultacja e-mail z dietetykiem i trenerem 

Jak schudnąć?

Chcesz schudnąć, dobrze wyglądać i czuć się świetnie, a także poprawić wyniki badań? Szukasz prostego rozwiązania, które poprowadzi Cię krok po kroku do celu bez zbędnych wyrzeczeń, konieczności podejmowania wielu decyzji, głodowych diet i morderczych treningów cardio? Podjęłaś już decyzję, że chcesz zgubić zbędne kilogramy, ale brakuje Ci planu, sprawdzonej wiedzy, czasu i motywacji? Ten program jest dla Ciebie.

Kompleksowy program odchudzający

Zapisując się do programu otrzymasz wszystko, co niezbędne do skutecznej redukcji masy ciała – różnorodne i smaczne jadłospisy z prostymi do przygotowania daniami na każdy z 3 miesięcy + jeden miesiąc gratis, zróżnicowane plany treningowe z ćwiczeniami, które wykonasz w domu lub na siłowni, porady dotyczące badań laboratoryjnych i ewentualnej suplementacji, a także szczegółowe zalecenia i podręcznik, który będzie Twoim przewodnikiem w trakcie i po zakończeniu programu. Gwarantuję Ci, że jeśli sumiennie przyłożysz się do realizacji programu i będziesz systematycznie poszerzać swoją wiedzę na temat żywienia i aktywności fizycznej, to będzie ostatni raz, gdy zaczniesz się odchudzać.

Program odchudzający oparty na doświadczeniu i zdobytej wiedzy

Wiem o czym mówię, kiedyś sama borykałam się z nadwagą. Droga, którą przeszłam od tego czasu nie była łatwa – wobec sprzecznych porad i ogromu dostępnych informacji postanowiłam sama zdobyć niezbędną wiedzę. W ten sposób udało mi się stracić 17 kg i trwale zmienić swoje życie. Przy okazji zostałam dietetykiem i trenerem personalnym, uznając, że zdobytym doświadczeniem i wiedzą warto dzielić się z innymi, by pomagać im w drodze do lepszego, zdrowszego i szczuplejszego życia.

Dlaczego tak trudno jest schudnąć?

Większość z nas prowadzi zabiegany tryb życia. Jesteśmy zajęci w pracy i w domu. Brakuje nam czasu na gotowanie wymyślnych potraw i regularną aktywność fizyczną. Z drugiej strony wszędzie widzimy szczupłych zadowolonych ludzi, którzy jedzą zdrowo i ciągle ćwiczą. Zewsząd słyszymy, że powinnyśmy się za siebie zabrać, schudnąć i poprawić kondycję. Atakują nas rozliczne, sprzeczne ze sobą porady, tak że trudno ocenić, co jest właściwe. Miotamy się od diety do diety, bez długofalowego planu i w efekcie nigdy nie osiągamy celu. Znam osoby, które są na diecie czy odchudzają się już od wielu lat, niestety bez trwałych efektów. Taka sytuacja często doprowadza do tego, że mówimy sobie, że jesteśmy do niczego, nigdy nie uda się nam schudnąć i wyjść z błędnego koła.

Skuteczne odchudzanie dopasowane do Twoich potrzeb

Ten program, przygotowany przez dietetyka i trenera personalnego w jednym, jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Jedyne czego potrzebujesz, to podjąć decyzję i zacząć działać zgodnie z przygotowanym przeze mnie planem. Nie zrobię za Ciebie treningu, ani nie ugotuję obiadu, ale mogę prowadzić Cię za rękę i wskazywać drogę, byś nie musiała zbyt często dokonywać trudnych wyborów i ciągle zastanawiać się, co robić. Przez 3 lub 4 miesiące będziesz realizowała rozpisane jadłospisy i wykonywała proste treningi, a dzięki dodatkowym materiałom nauczysz się zdrowych nawyków żywieniowych i niepostrzeżenie zmienisz na stałe swój styl życia.

Wszystkie narzędzia  w nieporównywalnej cenie

Uważasz, że ten produkt jest drogi? Policz, ile pieniędzy tracisz kupując jedzenie, które potem wyrzucasz, bo nie planujesz tygodniowego menu. To może być nawet kilkaset złotych w ciągu miesiąca. Z moim programem do sklepu będziesz chodziła z konkretną listą zakupów na każdy tydzień. Kupisz tylko to, co następnie wykorzystasz do przygotowania smacznych i zdrowych dań. Spójrz też na to, ile pieniędzy  kosztują magiczne tabletki czy suplementy diety, które często kupujemy w nadziei, że pomogą nam schudnąć. Policz koszt współpracy z dietetykiem – pierwsza konsultacja to około 120 zł, jadłospis 250 zł, wizyta kontrolna 80 zł – a to tylko za miesiąc współpracy. Uwzględnij też koszt współpracy z trenerem – jeden trening personalny kosztuje od 80 do nawet kilkuset złotych. Biorąc to wszystko pod uwagę i zestawiając z ceną mojego programu, który zapewni Ci jadłospisy z listą zakupów, plany treningowe, ćwiczenia motywacyjne i wiele dodatkowych materiałów, okazuje się, że trudno sobie wyobrazić lepszą propozycję. Oprócz tego, że otrzymasz wszystkie niezbędne narzędzia, będziesz też w stałym kontakcie z dietetykiem i trenerem - raz na 2 tygodnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania, a na co dzień będziesz miała możliwość dzielenia się swoimi sukcesami i wątpliwościami na dedykowanej grupie na FB.

Zainwestuj w siebie już dziś!

Co znajdziesz w programie:

 • Plany treningowe na 3 miesiące + 1 gratis.
  • Plany z linkami do szczegółowych opisów i filmów pokazujących technikę wykonania, w tym:
   • Plan treningowy na rozruch (możesz wykonywać go przez pierwszy miesiąc lub krócej)
   • Trzy plany treningowe na kolejne miesiące
   • Przykładową rozgrzewkę
   • Przykładowy cool down po treningu
   • Rolowanie
   • Do pierwszego treningu wstępnego nie potrzebujesz żadnego sprzętu, później być może zechcesz zainwestować w regulowane hantle, gumy, sztangę, ale nie musisz, możesz przygotować sobie obciążenia z domowych sprzętów - kreatywność Twoim sprzymierzeńcem. Treningi możesz wykonywać w domu lub w siłowni.

 

 • Jadłospisy na 3 miesiące + jeden miesiąc gratis:
  • Jadłospisy uwzględniają sezonową dostępność produktów
  • Dostępne są 4 wersje kaloryczności jadłospisów zawierających dania mięsne na każdy miesiąc - 1400, 1500, 1600 i 1800 kcal, oraz jedna wersja jadłospisu wegetariańskiego – 1800 kcal
  • Jadłospisy zawierają instrukcje przygotowania dań oraz listę zakupów
  • Każdy jadłospis 14-dniowy powtarzasz jeden raz w danym miesiącu
  • Jadłospisy uwzględniają 4 posiłki dziennie, przepisy są krótkie a potrawy łatwe do przygotowania

 

 • Konsultacje z dietetykiem i trenerem e-mail raz na miesiąc - w sumie 3 konsultacje
 • Ebook Podręcznik – 30 lekcji dla zdrowia i szczupłej sylwetki, który będzie Twoim przewodnikiem przez cały program, a także po jego zakończeniu
 • Zalecenia i zadania na start - Obszerny dokument z zaleceniami żywieniowymi i pierwszymi ćwiczeniami motywacyjnymi do wykonania
 • Zestaw 11 zadań motywacyjnych do wykonywania w trakcie trwania programu
 • Listę badań, które warto wykonać przed rozpoczęciem pracy z programem
 • Propozycje suplementacji wspierającej spalanie tkanki tłuszczowej oraz zalecanej przy różnego rodzaju problemach zdrowotnych
 • Listę zamienników produktów spożywczych wraz z instrukcją przeliczania wagi zamienianych produktów
 • BONUSY: testy sprawności fizycznej, opis skal RPE i RIR, tabelę ze strefami tętna, trening metaboliczny i trening na smukłe nogi i zgrabne pośladki
 • Planner - Dieta i Aktywność - Zeszyt Pracy

 

Po zakupie programu otrzymasz link do pobrania materiałów spakowanych w formacie ZIP, pobierz je i rozpakuj u siebie na komputerze.

Masz pytanie? Napisz do mnie: kamila@fit40.pl

UWAGA! Jadłospisy i treningi przeznaczone są dla osób zdrowych!

Regulamin współpracy

 I. Stan zdrowia podopiecznego

 1. Podopieczny rozpoczynając współpracę zobowiązany jest przejść badania okresowe i posiadać zaświadczenie o braku przeciwwskazań do wykonywania aktywności fizycznej wydane przez lekarza. Jeżeli podopieczny nie wykona w/w badań ponosi pełną odpowiedzialność za ewentualne szkody na własnym zdrowiu.
 2. Podopieczny zobowiązany jest nie ukrywać swojego prawdziwego stanu zdrowia.
 3. W przypadku nagłego pogorszenia się samopoczucia podczas treningu podopieczny zobowiązany jest natychmiast poinformować o tym trenera.
 4. Każdy wysiłek fizyczny niesie za sobą ryzyko doznania kontuzji. Trener dołoży wszelkich starań, aby zminimalizować to ryzyko. Trener nie ponosi odpowiedzialności za ewentualny uszczerbek na zdrowiu.

 II. Cel współpracy

 1. Przed rozpoczęciem współpracy podopieczny zobowiązany jest jasno sprecyzować swój cel współpracy oraz odpowiedzieć zgodnie z prawdą na wszelkie pytania zadane przez trenera.
 2. Podopieczny jest zobowiązany dołożyć wszelkich starań, aby stosować się do zaleceń i planów wydanych przez trenera.
 3. Trener zastrzega sobie prawo do zakończenia współpracy w przypadku nagminnego nierealizowania treningów oraz niestosowania się do zaleceń i planów wydanych przez trenera.

 III. Postanowienia końcowe

 1. Trener ze swojej strony dołoży wszelkich starań, aby podopieczny uzyskał pożądane efekty jednak nie gwarantuje 100% ich uzyskania.
 2. Rozpoczęcie współpracy oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
 3. Trener zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu. O powstałych zmianach poinformuje klienta w formie pisemnej.

Zakup programu i rozpoczęcie pracy z programem są  jednoznaczne ze złożeniem oświadczenia: "Oświadczam, że przedstawione przeze mnie informacje są zgodne z prawdą. Jestem świadom(a), że przedstawienie nieprawdy lub zatajenie ważnych informacji spowoduje brak efektów współpracy z trenerem personalnym lub będzie skutkować bardzo niewielkimi efektami. Zdaję sobie sprawę, że niestosowanie się do wskazań trenera nie przyniesie oczekiwanych przeze mnie rezultatów. Akceptuję regulamin współpracy oraz oświadczam, że nie występują u mnie medyczne przeciwwskazania uniemożliwiające odbywanie treningów indywidualnych z trenerem personalnym."

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
Poznaj opinie moich podopiecznych

 

Umów się na konsultację online lub w gabinecie

Newsletter
Zostaw e-mail i bądź na bieżąco z nowościami z dziedziny diety i treningu
Podając adres wyrażasz zgodę na otrzymywanie od nas maili.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl