Postaw mi kawę na buycoffee.to

Green Fit Detox

Green Fit Detox

Chcę Was zaprosić do udziału w programie, który prawdopodobnie odmieni Wasze życie 💚  Wielkimi krokami zbliża się kolejna, 4 EDYCJA Green Fit Detoksu.🍃Ruszamy już 8 maja. ❣ Green Fit Detox to 28-dniowy program wpierający detoksykację organizmu i ewentualną redukcję tkanki tłuszczowej.
W tej edycji mamy do wyboru aż 4 podstawowe plany żywieniowe. Podstawą jest Zielona Żywności Green Ways - jęczmień i chlorella, a to ze względu na jej jakość (wartości odżywcze).
➡ Jeśli chcecie wziąć udział, odezwij się do mnie na kamila@fit40.pl ! 💌

Green Fit Detox 28dni - to program detoksykujący organizm i redukujący masę ciała (indywidualnie, przy wsparciu dietetyka „Green Fit Detoxu” można go modyfikować wg potrzeb, tzn. zwiększyć lub utrzymać masę ciała).   Podstawa żywienia tutaj opiera się na Zielonej Żywności Green Ways, a to ze względu na jej jakość (wartości odżywcze). Przy niewielkiej kaloryczności diet odchudzających potrzebna jest duża ilość witamin i minerałów w formie naturalnej, po to by organizm mógł się oczyszczać oraz chlorofil w formie naturalnej.

Green Fit Detox 28dni, to nie tylko sama dieta, to spojrzenie na całego człowieka. Spojrzenie również od strony emocji, tutaj dodajemy narzędzia, takie jak: totalna biologia, wizualizacja i oddech. Od strony modelowania sylwetki proponujemy gimnastykę. A wsparcie ziołami dla wzmocnienia efektów. Niebagatelną rolę w tym programie odgrywa społeczność; utworzona jest na facebooku grupa ”Green fit detox”, gdzie się inspirujemy, uczymy i motywujemy. Jest też bezpłatne wsparcie i prowadzenie od strony dietetycznej.

Dieta i jej efekty zostały wielokrotnie sprawdzone w praktyce.

Główna część trwa 28 dni, podzielona jest na 4 tygodnie, a potem są 2 miesiące stabilizacji.

Stabilizacja jest po to, by utrzymać efekty.

Zalety diety:

- prosta,

- tania,

- z prostych produktów (większość ludzi ma te produkty w domu),

- bezpieczna (poprzez zieloną i kolorową żywność Green Ways).

 Do wzięcia udziału niezbędna jest chlorella, jęczmień i produkty kolorowe (marchewka, burak, żurawina i jagoda) firmy Green Ways.

 

Umów się na konsultację online lub w gabinecie
Sprawdź, jak wygląda współpraca z dietetykiem

Wybierz pakiet współpracy dietetycznej dla Ciebie >>

Newsletter
Zostaw e-mail i bądź na bieżąco z nowościami z dziedziny diety i treningu
Podając adres wyrażasz zgodę na otrzymywanie od nas maili.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl