Kamila Górecka-Kirwiel - ZnanyLekarz.pl
Zapisz się na konsultację

Dietetyk - konsultacje dietetyczne zdalne i stacjonarne

Dietetyk online - porady dietetyczne i współpraca z dietetykiem online

Konsultacja dietetyczna online to wygodna i łatwa forma rozpoczęcia współpracy z dietetykiem online. Nie musisz wychodzić z domu, aby zasięgnąć porady dietetyka, zamówić jadłospis lub plan żywieniowy. Spotkamy się na Skype, Google Meet, na Messengerze lub w inny, wybrany przez Ciebie sposób. Możesz zdecydować się na samą konsultację dietetyczną, po której otrzymasz propozycję dalszego postępowania lub od razu zamówić jadłospis dietetyczny. Wybierz usługę dietetyczną, która Cię interesuje oraz dogodny termin.

Stacjonarny gabinet dietetyczny w Ostródzie

Możesz także umówić się na konsultację z dietetykiem w gabinecie stacjonarnym. Więcej o moim gabinecie dowiesz się tutaj: https://fit40.pl/pl/i/Gabinet-dietetyczny-Ostroda-Dietetyk-Ostroda/27. Mój gabinet mieści się w Ostródzie przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 11A, w budynku Apartamentów Ostróda (były Hotel Platinum). Czekam na Ciebie w poniedziałki, środki i piątki od 10.00 do 18.00.

Umów się na wizytę do dietetyka online lub w gabinecie dietetycznym:

Do umówienia konsultacji możesz skorzystać z poniższego formularza lub skontaktować się bezpośrednio ze mną.

Zadzwoń lub napisze e-mail. Możesz także skorzystać z formularza umawiania wizyty stacjonarnej i online znajdującego się na dole strony.

tel. +48 578282445

e-mail: ostroda@mojdietetyk.pl

Dietetyk online – zdrowe odżywianie z wygodą i bez wychodzenia z domu

Zdrowe odżywianie i utrzymywanie prawidłowej wagi to nie tylko kwestia estetyki, ale przede wszystkim zdrowia. Jednak często brak czasu lub niemożność wizyty u dietetyka utrudniają osiągnięcie celów żywieniowych. Na szczęście, dzięki rozwojowi technologii, możliwe jest zdobycie profesjonalnej porady dietetycznej bez wychodzenia z domu. Dietetyk online to rozwiązanie dla osób, które chcą zacząć zdrowo się odżywiać, ale nie mają czasu lub możliwości na wizyty u dietetyka.

Dietetyk online oferuje pełną gamę usług dietetycznych w trybie online. W ramach konsultacji online, dietetyk analizuje potrzeby i cele klienta, a następnie przygotowuje indywidualny plan żywieniowy. W oparciu o plan, klient otrzymuje szczegółowe zalecenia żywieniowe, wskazówki dotyczące suplementacji, a także wsparcie i motywację w trakcie realizacji celów żywieniowych.

Dietetyk online korzysta z różnych narzędzi online, takich jak e-mail, czat, aplikacje lub wideokonferencje, co umożliwia komunikację w czasie rzeczywistym, szybką odpowiedź na pytania klienta i regularne monitorowanie postępów. W ten sposób, klient może uzyskać profesjonalną opiekę dietetyczną w wygodny dla siebie sposób, bez konieczności wychodzenia z domu.

Dietetyk online to rozwiązanie dla osób, które chcą dbać o swoje zdrowie i utrzymać prawidłową wagę, ale brakuje im czasu lub możliwości na wizyty u dietetyka. Dzięki dietetykowi online, można uzyskać indywidualną opiekę dietetyczną w dogodnym dla siebie czasie, bez wychodzenia z domu.

Umów się na konsultację online lub w gabinecie
Newsletter
Zostaw e-mail i bądź na bieżąco z nowościami z dziedziny diety i treningu
Podając adres wyrażasz zgodę na otrzymywanie od nas maili.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl