Kamila Górecka-Kirwiel - ZnanyLekarz.pl
Mobilny dietetyk

Mobilny dietetyk w Twoim domu

Jeśli mieszkasz w promieniu 60 km od Ostródy i nie możesz samodzielnie dojechać na wizytę do gabinetu, przyjadę do Ciebie żeby przeprowadzić wywiad zdrowotno-żywieniowy, dokonać pomiarów na analizatorze i przeanalizować z Tobą Twoje dotychczasowe nawyki żywieniowe oraz zaproponować dalsze postępowanie dietetyczne.

Konsultacja dietetyczna z dojazdem do 60 km w promieniu Ostródy kosztuje 250 zł i trwa do 60 minut.

W jej ramach:

  • przeprowadzę szczegółowy wywiad zdrowotno-żywieniowy
  • zapoznam się z Twoimi wynikami badań
  • przeanalizuję Twoje dotychczasowe nawyki żywieniowe
  • dokonam analizy składu ciała na analizatorze BIA
  • przekażę podstawowe zalecenia dietetyczne
  • opracuję plan dalszego postępowania dietetycznego
  • zaproponuję odpowiednie opcje współpracy dietetycznej.

Aby umówić się na konsultację dietetyczną w Twoim domu zadzwoń do mnie na numer: +48 578282445 lub napisz na adres e-mail: ostroda@mojdietetyk.pl

Mój Dietetyk - Kamila Górecka-Kirwiel

ul. Kardynała Wyszyńskiego 11A

tel.: +48 578 282 445 lub +48 501 611 648

e-mail: kamila.gorecka-kirwiel@mojdietetyk.pl

www: https://mojdietetyk.pl/zespol/dietetycy/kamila-gorecka-kirwiel.html

Możesz także skorzystać z konsultacji dietetycznej online.

Na czym polega usługa mobilnego dietetyka?

Mobilny dietetyk to osoba, która oferuje poradnictwo żywieniowe i przygotowuje indywidualne plany żywieniowe, ale w przeciwieństwie do tradycyjnych poradni dietetycznych, spotkania odbywają się w miejscu wybranym przez klienta, np. w domu, w pracy lub nawet na siłowni.

Dzięki temu mobilny dietetyk jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które mają ograniczoną ilość wolnego czasu lub trudności w dotarciu do tradycyjnej poradni. Spotkania z mobilnym dietetykiem można zaplanować w dogodnym dla siebie czasie, co pozwala na łatwiejsze włączenie zdrowego odżywiania w codzienne życie.

Mobilny dietetyk oferuje także szereg innych usług, takich jak ocena stanu odżywienia, ustalenie kaloryczności posiłków, edukacja żywieniowa, wsparcie w procesie odchudzania czy też przygotowywanie planów żywieniowych dla osób z chorobami dietozależnymi.

Mobilny dietetyk może również pomóc w doborze odpowiednich produktów spożywczych oraz w przygotowaniu posiłków, tak aby były one smaczne i zrównoważone pod względem składników odżywczych.

Jeśli szukasz wygodnego i praktycznego sposobu na poprawę swojego zdrowia poprzez zdrowe odżywianie, mobilny dietetyk jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Warto skorzystać z usług profesjonalisty, który pomoże Ci w osiągnięciu Twoich celów żywieniowych i zmotywuje do zmiany nawyków żywieniowych. W Ostródzie istnieją poradnie dietetyczne i dostępni są doświadczeni dietetycy, którzy oferują usługi mobilnego dietetyka. Jednym z nich jestem właśnie ja - zapraszam do współpracy.

 

Umów się na konsultację online lub w gabinecie
Newsletter
Zostaw e-mail i bądź na bieżąco z nowościami z dziedziny diety i treningu
Podając adres wyrażasz zgodę na otrzymywanie od nas maili.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl