Jak wygląda współpraca z dietetykiem

Jak wygląda współpraca z dietetykiem?

1. Konsultacja dietetyczna - zaczynamy od konsultacji stacjonarnej w gabinecie lub online na Google Meet lub za pomocą innego komunikatora wideo albo rozmowy telefonicznej - koszt 120 zł. Umów się na konsultację tutaj: Rezerwacja terminu konsultacji lub zamów ją tutaj, a termin ustalimy w bezpośrednim kontakcie: Konsultacja dietetyczna.

W ramach konsultacji:

 • przeprowadzam wywiad zdrowotno-żywieniowy,
 • stacjonarnie wykonuję ważenie na analizatorze składu ciała,
 • analizuję Twoje wyniki badań,
 • poznaję Ciebie, Twoje cele i problemy,
 • analizujemy Twoje dotychczasowe nawyki żywieniowe,
 • wspólnie określamy cel i szukamy drogi do jego osiągnięcia,
 • przedstawiam propozycje współpracy,
 • po konsultacji przekazuję indywidualne zaleceni żywieniowe.

2. Po konsultacji masz do wyboru kilka opcji dalszego działania:

 • Możesz pracować samodzielnie i ewentualnie korzystać z pojedynczych konsultacji dietetycznych lub wykupić dostęp do mnie w aplikacji Doctor.One w cenie od 50 zł/miesiąc
 • Możesz zamówić gotowy jadłospis na 7 dni i dalej pracować samodzielnie. Cena - 99 zł. Ofertę znajdziesz tutaj: Gotowe jadłospisy
 • Możesz zamówić indywidualny jadłospis, w ramach którego masz możliwość poproszenia o jedną modyfikację jadłospisu oraz odbycia spotkania kontrolnego. Cena od 180 zł. Ofertę indywidualnych jadłospisów znajdziesz tutaj: Indywidualne jadłospisy.
 • Alternatywą wobec jadłospisu jest plan żywieniowy, który sprawdza się u osób, którym trudno jest trzymać się sztywno rozpisanego jadłospisu i nie chcą liczyć kalorii. Tę opcję znajdziesz tutaj: Plan żywieniowy.
 • Możesz zdecydować się na pakiet miesięcznej opieki dietetyka, w ramach którego otrzymasz jadłospis lub plan żywieniowy, możliwość jednej modyfikacji jadłospisu, 2 konsultacje online lub stacjonarne oraz zestaw narzędzi i ćwiczeń motywacyjnych. Cena od 300 zł. Ofertę na pakiety miesięcznej współpracy znajdziesz tutaj: Pakiety współpracy dietetycznej.

3. W przypadku pracy samodzielnej oraz po zakończeniu współpracy w ramach jednej z odpłatnych ofert możesz skorzystać z dwóch opcji wsparcia:

 • pojedyncze konsultacje w cenie 60 zł za 30 minut i 120 zł za 60 minut. Ofertę konsultacji znajdziesz tutaj: Konsultacje dietetyczne.
 • codzienny kontakt z dietetykiem w aplikacji na telefon Doctor.One w cenie od 50 zł. Opis oferty znajdziesz tutaj: Dietetyk w abonamencie.

Tu znajdziesz odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane przez moich podopiecznych:

1. Ile kosztuje współpraca z dietetykiem?

Cena współpracy zależy od stopnia mojego zaangażowania we współpracę. Najtańsze są opcje, gdzie podopieczny otrzymuje gotowy jadłospis. Im więcej konsultacji i spotkań osobistych lub online ze mną i im bardziej dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb współpraca, tym cena wzrasta, jednak tym samym zyskujesz pomoc idealnie dopasowaną do Twoich oczekiwań, stylu życia i aktualnej sytuacji.

Dodatkowo pracując z dietetykiem inwestujesz w swoje zdrowie, tym samym oszczędzając na ewentualnym leczeniu przewlekłych chorób dietozależnych i cywilizacyjnych. Uczysz się zdrowych nawyków żywieniowych i rozsądnego wyboru produktów, które kupujesz. Do sklepu idziesz z konkretną wiedzą i listą zakupów, dzięki czemu kupujesz mało przetworzone produkty, które są często dużo tańsze niż ich bardziej przetworzone odpowiedniki i nie nabywasz niepotrzebnych rzeczy.

2. Czy wykupując współpracę będę pracował z Tobą czy z innymi osobami z zespołu?

Nie pracuję w zespole, prowadzę samodzielną praktykę dietetyczną, dlatego każdego z moich podopiecznych prowadzę samodzielnie. Z każdym mam osobisty kontakt, znam sytuację i problemy każdego z nich i osobiście przygotowuję zalecenia i jadłospisy czy plany żywieniowe. Zarówno wstępne, jak i kontrolne konsultacje prowadzę osobiście. Sama odpowiadam także na wszystkie Wasze pytania. Macie więc gwarancję, że decydując się na współpracę ze mną, będziecie pracować właśnie ze mną a nie z przypadkową osobą z większego zespołu. To duża zaleta, jednak wiąże się także z ograniczoną liczbą miejsc na współpracę - zawsze pilnuję tego, by nie przyjąć zbyt wielu podopiecznych w tym samym czasie.

3. Jak wygląd kontakt z Tobą? Czy współpraca online nie jest gorsza niż stacjonarna?

Kontakt we współpracy online jest równie dobry, jak w przypadku współpracy stacjonarnej, a nawet czasem lepszy, ponieważ rzadziej zdarza się odwoływanie wizyt, trudności z dotarciem na spotkanie czy spóźnienia. Podejmując ze mną współpracę online masz możliwość wyboru kanału komunikacji, który najbardziej Ci pasuje - spotkania wideo na Google Meet czy Skype, chat, rozmowa telefoniczna, komunikacja w aplikacji na telefon, kontakt poprzez e-mail - Ty wybierasz!. Dodatkowo moi podopieczni mają możliwość bycia ze mną w stałym kontakcie i zadawania dowolnej liczby pytań, na które odpowiadam w ciągu 24h w dni robocze.

4. Czy to jest dla mnie? Czy dam radę?

Miałam okazję pracować z bardzo różnymi osobami o odmiennych problemach i ich nasileniu, zawsze udawało nam się znaleźć odpowiednią metodę i formułę pracy, która pozwalała osiągnąć im ich cele. Zawsze dopasowuję podejście i narzędzia pracy do Twoich indywidualnych potrzeb, sytuacji i stylu życia. Pracuję nie tylko na jadłospisach, ale i na elastycznych planach żywieniowych. Staram się edukować moich podopiecznych w dziedzinie zdrowego odżywiania i motywować ich stosując metody psychodietetyczne czy narzędzie wywodzące się z terapii poznawczo-behawioralnej. Moim celem nie jest sprzedaż diety czy konsultacji, ale skuteczne pomaganie moim podopiecznym i wspieranie ich w osiąganiu przez nich upragnionych celów.

5. Co się stanie po zakupie produktu na stronie www?

W zależności od typu produktu albo od razu otrzymasz zamówione materiały albo skontaktuję się z Tobą w ciągu 24h w dni robocze w celu pozyskania niezbędnych informacji, wypełnienia wywiadu żywieniowego online lub umówienia indywidualnej konsultacji dietetycznej.

6. A co jeśli nie będę zadowolony z otrzymanych materiałów?

Jeśli z jakiegoś powodu przesłane lub przygotowane materiały nie będą spełniały Twoich oczekiwań, poproszę Cię o przekazanie uwag i przygotuję nowe materiały dopasowane do Twoich oczekiwań. Jeśli z jakichś powodów okaże się to niemożliwe, zawrócę Ci wydane pieniądze.

Umów się na konsultację dietetyczną online lub w gabinecie
Newsletter
Zostaw e-mail i bądź na bieżąco z nowościami z dziedziny diety i treningu
Podając adres wyrażasz zgodę na otrzymywanie od nas maili.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl