Gabinet dietetyczny Ostróda - Dietetyk Ostróda

Gabinet Dietetyczny Ostróda - Dietetyk w Ostródzie

Z początkiem wrześni 2022 roku przeniosłam swój gabinet dietetyczny w Ostródzie do nowej lokalizacji. Obecnie gabinet mieści się w budynku Apartamentów Ostróda (były Hotel Platinum), przy ul. Wyszyńskiego 11A w centrum miasta. Jest to naprawdę prestiżowa i dogodna lokalizacja. Gabinet dietetyczny mieści się w budynku położonym w sercu miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie galerii handlowej, basenu i stadionu lekkoatletycznego. Jest tu dobry dojazd środkami komunikacji miejskiej, a także busami dowożącymi pasażerów z okolicznych miejscowości. Na pacjentów zmotoryzowanych czeka obszerny i bezpłatny parking. Sam gabinet jest jasny, przestronny, komfortowy i doskonale wyposażony. W lobby czeka na Was wygodna sofa, na której możecie odpocząć czekając na wizytę.

Umów się na wizytę do dietetyka w Ostródzie:

Zadzwoń lub napisze e-mail. Możesz także skorzystać z formularza umawiania wizyty stacjonarnej i online znajdującego się na dole strony.

tel. +48 578282445

e-mail: ostroda@mojdietetyk.pl

Jak dojechać do gabinetu dietetycznego w Ostródzie?

Skorzystaj z mapki zamieszczonej poniżej.

 

Jak trafić do gabinetu dietetyka w Ostródzie?

Wchodzimy wejściem głównym i od razu kierujemy się w lewo do schodów lub do windy. Schodzimy lub zjeżdżamy na poziom -1 i wita na obszerna recepcja z wygodną sofą, na której możemy odpocząć, jeśli jesteśmy zbyt wcześnie. Aby wejść do gabinetu przechodzimy drzwiami znajdującymi się w ścianie przeciwległej od windy i skręcamy w korytarzu w prawo. Mój gabinet jest ostatni a na drzwiach znajduje się tabliczka informacyjna z logo.Zapraszam <3
       
       
       
 
Umów się na konsultację dietetyczną online lub w gabinecie
Newsletter
Zostaw e-mail i bądź na bieżąco z nowościami z dziedziny diety i treningu
Podając adres wyrażasz zgodę na otrzymywanie od nas maili.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl