Pakiety współpracy dietetycznej

Zamiast zamawiania oddzielnie jadłospisu lub planu żywieniowego i płacenia dodatkowo z pierwszą konsultację oraz spotkania kontrolne, wybierz wygodny pakiet miesięcznej opieki dietetycznej. W ramach pakietu w jednej atrakcyjnej cenie otrzymasz: pierwszą konsultację dietetyczną z wywiadem zdrowotno-żywieniowym, jadłospis lub plan żywieniowy, spotkania kontrolne oraz narzędzie motywacyjne i ćwiczenia do pracy własnej.

Jadłospis vs plan żywieniowy

W pracy dietetyka liczy się dostosowania formuły i metod pracy do rzeczywistych potrzeb i możliwości pacjentów. Dlatego proponuję współpracę zarówno w oparciu o jadłospis, gdzie otrzymujesz rozpiskę konkretnych posiłków na każdy dzień, jak i plan żywieniowy, w ramach którego samodzielnie będziesz planować swoje menu korzystając z przygotowanych wytycznych, list zamienników oraz propozycji dań na każdy z posiłków. 

Zalecenia i edukacja

Aby ułatwić zadanie, moim pacjentom dostarczam ogólne i szczegółowe zalecenia dietetyczne - dotyczące zdrowego odżywiania, jak i wskazanie w konkretnych jednostkach chorobowych. Dbam także o ich edukację, tak by z czasem sami potrafili planować swoje menu i  umieli samodzielnie komponować zdrową, dobrze zbilansowaną dietę.

Motywacja i wsparcie

Ponieważ zmiana nawyków żywieniowych nie jest prosta, w pracy dietetyka kładę duży nacisk na wzbudzanie i podtrzymywanie motywacji moich pacjentów. Stosuję metodę dialogu motywującego oraz elementy terapii poznawczo-behawioralnej. Oprócz pomocy i edukacji z zakresu żywienia, moi pacjenci mogą liczyć na sporą dawkę ćwiczeń i zadań motywacyjnych oraz stałe wsparcie z mojej strony na każdy etapie współpracy.

Pakiety współpracy dietetycznej

Umów się na konsultację dietetyczną online lub w gabinecie
Newsletter
Zostaw e-mail i bądź na bieżąco z nowościami z dziedziny diety i treningu
Podając adres wyrażasz zgodę na otrzymywanie od nas maili.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl