Indywidualne jadłospisy dietetyczne

Jadłospis to najpopularniejsze narzędzie pracy z dietetykiem. Sprawdza się u tych osób, które nie czuję się jeszcze na siłach, by pracować w oparciu o plan żywieniowy - czują, że chcą najpierw pogłębić swoją wiedzę o żywieniu stosując się ściśle do wytycznych przekazanych przez dietetyka. Mimo, że długotrwałe stosowanie jadłospisu może być trudne a nawet niemożliwe, jest to dobra metoda pracy dla osób potrzebujących bardzo konkretnych wskazówek - dopiero rozpoczynających pracę nad zmianą nawyków żywieniowych lub cierpiących na chorobę dietozależną wymagającą precyzyjnego stosowania zaleceń dietetycznych.

Co zawiera jadłospis?

Jadłospis jest dostosowany do Twoich potrzeb pod względem kaloryczności oraz sezonowości produktów, a w opcji Standard - także do preferencji smakowych oraz - w opcji Specjalistycznej - do konkretnej jednostki chorobowej. W jadłospisie znajdziesz posiłki na każdy dzień - ich liczba zależy od Twojego stanu zdrowia i stylu życia - wraz z przepisami oraz listą zakupów - na dany dzień, tydzień lub na dwa tygodnie - to Ty decydujesz, jak będzie dla Ciebie najwygodniej. Dania, które uwzględniam w jadłospisach są łatwe i szybkie do przygotowania, a potrzebne produkty znajdziesz w każdym sklepie. Kolejność poszczególnych dni diety można zmieniać, nie powinieneś jednak wymieniać między sobą poszczególnych posiłków, np. śniadań z różnych dni, ponieważ dobowe jadłospisy są optymalnie zbilansowane odżywczo, czyli możesz zamienić cały dzień 1 z całym dniem 7.

Którą wersję jadłospisu wybrać?

Jeśli jesteś osobą zdrową, nie masz zdiagnozowanych żadnych chorób dietozależnych, alergii czy nietolerancji, ale masz określone preferencje co do produktów, które powinny lub nie powinny znaleźć się Twoim menu, wybierz jadłospis Standardowy. Otrzymasz dietę dostosowaną do sezonu, Twojego zapotrzebowania kalorycznego oraz indywidualnych preferencji smakowych.

Jeśli masz zdiagnozowane choroby dietozależne, alergie lub nietolerancje pokarmowe, wybierz jadłospis Specjalistyczny. Otrzymasz zalecenia dietetyczne obowiązujące w danej jednostce chorobowej oraz dostosowany do nich jadłospis.

 

Jadłospisy indywidualne

Umów się na konsultację dietetyczną online lub w gabinecie
Newsletter
Zostaw e-mail i bądź na bieżąco z nowościami z dziedziny diety i treningu
Podając adres wyrażasz zgodę na otrzymywanie od nas maili.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl